Ana sayfa » Şartlar

Şartlar

Yasal Uyarı: Site içeriğinde bulunan tüm tavsiye ve öneriler yazarın kendi kişisel deneyimlerini yansıtmaktadır. Yapılan yorumlar okuyucuların deneyimleri ile ilgili olup hiç bir seyahat danışmanlığı şeklinde cevaplandırılmaz. Verilen görüş ve öneriler sizler için her zaman uygun olmayabilir. Bu nedenle, buradan aldığınız bilgiler doğrultusunda seyahate çıkmanız sizin için uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bununla beraber gerek site içindeki, gerekse site için kullanılmış olan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitede bulunan bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucuların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maliyetlerden, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı ozlemkesifte.com yönetimi ve yazarları sorumlu değildir.

www.ozlemkesifte.com sitesi içerisindeki hiç bir öğe izinsiz ve alıntı yapılmaksızın kopyalanamaz, kullanılamaz ve çoğaltılamaz. Ozlemkesifte.com blog sitesinden alınan tüm içerikler için tüm telif hakları kabul edilmiş sayılır. Herhangi bir içeriğin ozlemkesite.com adresinden habersizce kullanılması durumunda hukuki yollara başvurma hakkı saklı tutulmuştur. Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linki yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınızdır.

Aşağıda belirtilmiş madde ve durumların herhangi birini site üzerinde yayınlamak, yazmak, paylaşmak kesinlikle yasaktır ve kabul edilemez. Madde ve durumların herhangi birinin ozlemkesifte.com adresinden habersiz yayınlanmış olması durumunda site yönetimi ve yazarları bu konudan sorumlu tutulamaz.

  • kin, nefret, ırkçılık, bağnazlık, başkalarına karşı her türlü fiziki tecavüzü teşvik eden veya küçüklere zararlı olabilecek, rahatsız edici, saldırgan veya başkalarına saldırganlığı teşvik edici, her türlü mesaj, eklemeler ve yayınlar,
  • içeriği hukuka aykırı yıldırıcı, tehdit edici, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, yakışıksız, edebe aykırı, pornografik, aşağılayıcı, karalayıcı, küfürlü, lekeleyici ve benzeri her türlü bilgi ve görüş,
  • diğer okuyuculara vermek üzere ve ticari amaçlı veya diğer başka yasal olmayan amaçlar için kullanmak üzere web sitesini kullananların mail ve kişisel bilgilerini istemek veya almak,
  • virüs veya zararlı spamlar içeren veya virüs yaratan her türlü mesaj, ekleme ve yüklemeler , istenmeyen e-mail, zincirleme mektup, davetsiz toplu e-mail veya spam göndermek veya web sitesini ticari amaç için kullanmak, reklam, satış, ticari faaliyetle ilgili unsurlar taşıyan mesaj bırakma, eklemelerde bulunma veya yükleme yapmak, yasaktır.
    Aksi takdirde doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya aittir.

ozlemkesifte.com yönetimi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir. Görüşleriniz için iletişim kısmından bize yazabilirsiniz.