Ana sayfa » İndirimler

İndirimler

Özlem Keşifte olarak sizler için bir çok web sitesiyle özel indirim anlaşmaları yapmış bulunmaktayım. Bu indirimler sayesinde seyahatlerinizi ve eğitimlerini daha uygun hale getirebilirsiniz.

Araba Kiralama ( Rentalcars) – %70

Seyahatlerinizde araba kiralamak bazen kaçınılmaz oluyor. Özellikle büyük şehirlerde buna mecbur kalıyoruz. Genelde son ana kalıyoruz ve ödeme miktarlarımız artıyor. Bunun önüne geçebilmek adına sizler için dünyaca bilinen Rental Cars firmasıyla indirim anlaşması yapmış bulunmaktayım.

DİKKAT : Bu kod sayesinde  %70’e varan indirimler kazanabilirsiniz.

TIKLAYIN

Araç Kiralama Discover Car Hire

Konaklama İndirimi (Airbnb)- 450 TL

Araba kiralama işini hallettiğimize göre bir diğer problem ise nerede konaklayacağımız. Bu konuda ise yıllardır gencinden yaşlısına herkesin kullandığı Airbnb. Bu site sayesinde dünyanın neresinde olursanız olur internette araştırıp bulamayacağınız hosteller, butik evler ve lüks evler göreceksiniz. Her bütçeye uygun seçeneklerde mevcut.

DİKKAT : Airbnb’den bana özel verilen link sayesinde konaklama yaparsanız ilk seyahatinizde tam 450 TL indirim kazanıyorsunuz. Harika rakam.

TIKLAYIN

Eğitim İndirimi (Udemy)

Ben web sitesi ve youtube dahil bir çok şeyi öğrenirken Udemy sitesinden konusunda uzman kişilerden eğitim satın aldım ve inanın çok fayda sağladı. Sizinde birçok konuda destek alacağınızı düşündüğüm eğitimlerde indirimler sağladım. Size aşağıda verdiğim link üzerinden eğitimi yüzde 60’a varan oranlarla indirimli alabilirsiniz.